TPE

TPE Marka Sorgulama

Tpe marka sorgulama; TPE Marka Sorgulamaişlemlerinizi uzman ekibimiz sizin adınıza tamamlayabilir. Marka araştırması yapılırken birden fazla kriter göz önünde bulundurularak araştırılmalıdır. Bu nedenle TPE marka araştırma kısmı oldukça önemlidir. Marka araştırması yapılırken marka adınızla aynı sektörde yer alan firmaların doğru analizi yapılmadığı takdirde markanız yayın kararına çıkmayacaktır.

TPE Marka Araştırma

TPE Marka araştırma TPE Marka Araştırmasüreci tüm tescil süreciniz için en önemli unsurdur. Marka adınızın, logonuzun var olduğu yada anımsattığı markaları iyi analiz etmeniz. Bu süreç iyi analiz edilip araştırılmazsa başvurunuz yayına çıkmayacaktır. Ana sayfamız üzerinde yer alan marka başvuru formu aracılığı ile bizlere ücretsiz olarak talep bırakabilirsiniz. Marka uzmanlarımız talebinizi aynı gün içerisinde araştırarak tarafınıza dönüş yapmaktadır.

TPE Sorgulama

TPE marka sorgulama işlemlerinizi bizim web sitemiz yada TPE’nin kendi web sitesi aracılığı ile yapabilirsiniz. TPE marka sorgulaması süreci basit gibi gözükse de dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Hangi sektörde faaliyet gösterdiğiniz, hangi marka sınıflarını tescilleyeceğiz, marka adınızı da ayrıcalık kazandıran kelimeler ve ayrıcalık kazandırmayan kelimeler. Aslında bu saydıklarımız en basitleri fakat dikkat edilmesi tecrübe ve bilgi isteyen kısımlardır.

TPE marka sorgu işlemlerinizi uzman ekibimiz sizin adınıza araştırarak ücretsiz olarak sizlere bu konuda bilgi sağlamaktadır. Aslında her birey Türk patent marka sorgulama işlemini yapabilir fakat burada ki ayrıştırma ve analiz süreci tecrübe isteyen kısımdır.

Daha Fazlası için Bize Ulaşın

Marka sorgulama ve tescil hakkında bilgi almak için bize ulaşın